Idź do zawartości

Możliwości zawodowe

Zangażowanie społeczne i fundrising

Greenpeace jest nieprzekupny. Nie przyjmujemy pieniędzy od rządów ani korporacji. Dlatego nasza przyszłość zależy od indywidualnych darczyńców na całym świecie. Rozmawiamy z ludźmi na ulicy, przez telefon i w mediach społecznościowych. Pokazujemy, że dobrze zrobili, ufając nam i że ich wsparcie jest kluczowe - zmiana jest możliwa tylko wtedy, kiedy głos wielu stanie się jednym głosem.

Kampanie Direct Dialogue

Pomagamy Greenpeace rosnąć w siłę. Informujemy i angażujemy ludzi w centrach handlowych, miejscach publicznych i na wydarzeniach. Przekonujemy ich do wsparcia nas dotacjami, których potrzebujemy, żeby kontynuować walkę o zieloną przyszłość. Pomóż nam rozgłaszać wieści!

Ludzie i Kultura

Każdy pracownik i każda pracownica potrzebują miejsca pracy, w którym są produktywi i szczęśliwi. Nasza misja to budowanie ram, w których masz swobodę twórczą, zgodnie z naszymi wartościami. Pracujemy dla ludzi Greenpeace.

Finanse

Ludzie powierzają Greenpeace swoje wsparcie i dotacje. Zapewniamy, że dotacje będą mądrze i maksymalnie wykorzystane w kampaniach, działaniach i naszej misji ochrony planety. Nasz cel to zapewnienie, że  wszystkie wydatki czynione są zgodnie z naszymi wysokimi wewnętrznymi i zewnętrznymi standardami za pomocą różnych mechanizmów kontroli - by nie zawieść zaufania, które pokładają w nas nasi darczyńcy.

IT

Oferujemy pracownikom wsparcie IT, żeby mogli skupić się na pracy, zamiast marnować czas na różne sprawy związane z IT. Zapewniamy i codziennie utrzymujemy infrastrukturę IT. Wprawdzanie automatyzacji i nowych systemów oszczędzających pracy odgrywa ważną rolę w naszych codziennych zadaniach.