E-marketing Executive

Opis oferty

Greenpeace jest niezależną, międzynarodową organizacją kampanijną działającą na rzecz ochrony środowiska naturalnego i promowania pokoju. Aby zachować niezależność, Greenpeace nie przyjmuje wsparcia finansowego od korporacji, partii politycznych ani rządów. Wszystko, co robimy, jest możliwe dzięki wsparciu naszych darczyńców.


Dlatego też poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisko E-marketing Executive, która dołączając do naszego zespołu, będzie realizować skuteczne, długofalowe kampanie fundraisingu i mobilizacji online i wyniesie ten obszar działania Greenpeace Polska na nowy, wyższy poziom.

Jeśli nie masz doświadczenia w fundraisingu online, ale masz doświadczenie w sprzedaży i marketingu online - nie przejmuj się. Po prostu zamiast klientów będziesz pozyskiwać dla nas darczyńców lub osoby wspierające w inny sposób nasze kampanie.

Jeśli zmęczyła Cię już praca w korporacji, szukasz nowego ciekawego otoczenia, elastyczności i dobrej atmosfery pracy i chcesz zmieniać świat na lepsze, Greenpeace może być wymarzonym miejscem dla Ciebie.


Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in:

 • realizacja skutecznej, długofalowej i wielokanałowej strategii pozyskiwania funduszy i osób popierających kampanie online;
 • pisanie i redagowanie, a także adaptacja międzynarodowych tekstów, reklam online, postów w mediach społecznościowych, stron internetowych, mailingów i innych materiałów marketingowych;
 • tworzenie grafik do kampanii online;
 • współpraca z kluczowymi zespołami w Greenpeace przy tworzeniu skutecznych kampanii i materiałów promocyjnych;
 • współpraca z managerem bazy danych przy zarządzaniu danymi, tworzeniu segmentacji i zachowywaniu spójności danych;
 • tworzenie testów i analizowanie danych w celu poszerzenia bazy darczyńców i ograniczenia ich odpływu.

  Wymagania

  Idealna osoba na tym stanowisku powinna:

  • posiadać doświadczenie w prowadzeniu skutecznych kampanii reklamowych online (obowiązkowo Facebook Ads Manager, mile widziane Google Ads)
  • władać biegle językiem polskim i językiem angielskim w mowie i piśmie;
  • mieć doświadczenie w marketingu online, chętnie w sektorze NGO;
  • płynnie poruszać się w międzynarodowym środowisku pracy,
  • mieć głębokie zrozumienie narzędzi online, procesów i technik pozyskiwania klientów i ich rozwoju;
  • udokumentować zdolność tworzenia efektywnych i angażujących treści dla odbiorców online (zarówno tekstowych, jak i graficznych - niezbędna dobra umiejętność obsługi programów graficznych, np. Adobe PhotoShop, Canva itp.)
  • być sumienna, punktualna, pracowita i nastawiona na realizację celów;
  • mieć dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • utożsamiać się z wartościami Greenpeace.


   Dodatkowo mile widziane będzie:

   • doświadczenie w pracy z bazami danych, segmentacją odbiorców i integracją danych;
   • doświadczenie w pracy z Google Ads, Google Analytics, Google TagManager, Facebook Analytics itp.
   • doświadczenie w ograniczaniu ryzyka i ochronie przed oszustwami online.

   Do aplikacji prosimy o dołączenie 3 przykładów samodzielnie zrealizowanych materiałów promocyjnych (zarówno ich części graficznej, jak i tekstowej)


   Oferujemy wynagrodzenie od 5900 do 6500 PLN wynagrodzenia podstawowego brutto za pracę w pełnym wymiarze godzin oraz dodatki na transport publiczny i dla rodziców.


   Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.


   Jesteśmy pracodawcą realizującym politykę równych szans.

   Kierujemy się zasadą zakazu wszelkiej dyskryminacji, w szczególności ze względu na: płeć, pochodzenie etniczne bądź społeczne, rasę, kolor skóry, religię, przekonania, niepełnosprawność lub orientację seksualną. Natura tego stanowiska czyni je również ciekawą propozycją dla osób niepełnosprawnych, które cenią sobie możliwość pracy z domu.


   Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Greenpeace Polska z siedzibą w Warszawie (02-386), ul. Altowa 4 („Greenpeace”), strona internetowa: http://www.greenpeace.pl

   Dane przetwarzane są w celu prowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także w celu prowadzenia przez Greenpeace przyszłych rekrutacji.

   Podanie danych wynikających z przepisów prawa jest wymogiem ustawowym niezbędnym do przeprowadzenia przez Greenpeace rekrutacji.

   Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne.

   Wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, a brak ich wyrażenia nie będzie skutkował niekorzystnym Pani/Pana traktowaniem, ani nie spowoduje wobec Pani/Pana jakichkolwiek negatywnych konsekwencji ze strony Greenpeace.

   W zakresie, w jakim przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody, przysługuje Pani/Panu prawo wycofania tej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.